Technical specifications
| Color: | (01) White |
| Product size: | 155x74x20mm |
| Capacity: | 10000mAh |
| Weight: | 245g |
| Material: | ABS, PC |
| Connector type (input): | USB-C Built-in USB-A cable |
| Connector type (output): | USB-A Built-in USB-C cable Built-in Lightning cable Built-in Micro cable |
| Max power (W): | 12W |
| Built-in cables: | Yes |
| Wireless charging: | Yes |
| Package: | Colorfull carton box |
| Pc. in box: | small 1 |
| Marking: | Engraving (LD) Full color UV (FC2) |
| Country of origin: | China |
| Duty number: | 8507 6000 |