Technical specifications
| Color: | (09) Natural |
| Product size: | 65x20x15mm |
| Capacity: | 1-128GB |
| Material: | Plastic, Wood |
| Eco: | Yes |
| Package: | White paper box |
| Pc. in box: | small 1 |
| Country of origin: | China |
| Duty number: | 8523 5110 |
| Color: | (09) Natural |
| Product size: | 65x20x15mm |
| Capacity: | 1-128GB |
| Material: | Plastic, Wood |
| Eco: | Yes |
| Package: | White paper box |
| Pc. in box: | small 1 |
| Country of origin: | China |
| Duty number: | 8523 5110 |