Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 127x71x35mm |
| Waga: | 158g |
| Materiał: | ABS, PC, Silikon |
| Moc maksymalna (W): | 15W |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 127x71x35mm |
| Waga: | 158g |
| Materiał: | ABS, PC, Silikon |
| Moc maksymalna (W): | 15W |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |