Magnetyczny power bank bezprzewodowy TECHNIC 10000mAh
Kod: TEC72-02
Technic to oryginalny power bank charakteryzujący się futurystycznym designem i nowoczesną konstrukcją dopasowaną do wymogów najnowszych smartfonów. Posiada funkcję szybkiego ładowania przewodowego 22.5W oraz szybkiego ładowania bezprzewodowego 15W. Ma wbudowany wyświetlacz cyfrowy informujący o aktualnym stopniu naładowania, daje również możliwość bezpiecznego magnetycznego połączenia z telefonem. Przy zachowaniu tych wszystkich funkcji i pojemności 10000mAh ten wyjątkowy model mieści się w niewielkiej kompaktowej obudowie.
Mały rozmiar
Duża pojemność
Magnetyczne połączenie z telefonem
Szybkie ładowanie przewodowe 20W
Szybkie ładowanie bezprzewodowe 15W
Cyfrowy wyświetlacz
Nowoczesna konstrukcja
Futurystyczny design
Wejście (input):
Type-C: 5V/3A ; 9V/2A; 12V/1.5A
Lightning: 5V/3A ; 9V/2.22A
Wyjście (output):
USB-A: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5S; 4.5V/5A; 5V/4.5A
Type-C: 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.5A
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 19x65x96.5mm |
| Pojemność: | 10000mAh |
| Waga: | 200g |
| Materiał: | Aluminium |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-C Lightning |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-A USB-C |
| Moc maksymalna (W): | 22.5W |
| Ładowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Wyświetlacz LED: | Tak |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8507 6000 |