Powerbank QC3.0 PD2.0 szybkie ładowanie 20000mAh
Kod: S058-01
Powerbank umożliwiający szybkie ładowanie urządzeń w dwóch najpopularniejszych standardach Quick Charge (QC) oraz Power Delivery (PD).
Jego pojemność 20.000mAh zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.
Micro/Type-C input: 5V/2A, 9V/2A
USB Output: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Type-C Output: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (01) Biały |
| Rozmiar produktu: | 137x71.4x25.8mm |
| Pojemność: | 20000mAh |
| Waga: | 367g |
| Materiał: | ABS |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8507 6000 |