Multikabel COLORFUL
Kod: BC402-99
Multikabel ładujący USB z dowolnymi adapterami w wersji standardowej lub z główką w indywidualnym kształcie klienta. Istnieje możliwość zmiany konfiguracji i wyboru liczby końcówek kabla (wejściowych i wyjściowych). Na główce standardowej wykonujemy nadruk logo klienta, również w full color. Kolory poszczególnych kabli do wyboru z puli 21 dostępnych wariantów.
Duże możliwości indywidualnej konfiguracji kabla.
Do wyboru 21 kolorów kabli w dowolnym układzie i kolejności.
Możliwość wykonania główki kabla pod pantone (od 1000 szt.).
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (99) Dowolny |
| Rozmiar produktu: | 14cm |
| Waga: | 18g |
| Materiał: | ABS, TPE |
| Prąd ładowania: | 2.1A (łacznie 3A max) |
| Funkcje: | Ładowanie |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-A USB-C |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-C Lightning Micro-USB |
| Opakowanie: | Woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |