Kabel USB smycz TPE HAVANA Type-C
Kod: BC104B-99
Doskonały pomysł na funkcjonalny gadżet 2 w 1. Praktyczna smycz, jeden z najpowszechniejszych gadżetów wśród pracowników biurowych teraz pojawia się w nowej odsłonie, wzbogacona o funkcje kabla USB. Wysokiej jakości kabel o długości 80cm umożliwiający ładowanie urządzeń oraz transfer danych dostępny jest teraz w formie smyczy do identyfikatora.
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (99) Dowolny |
| Rozmiar produktu: | 86cm |
| Waga: | 26g |
| Materiał: | ABS, TPE |
| Prąd ładowania: | 1.5-2.1A |
| Funkcje: | Ładowanie + transfer danych |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-A |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-C |
| Opakowanie: | Woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |