Powerbank z wybiórczo podświetlaną grafiką CAPRI 10000mAh
Kod: PBF33-01
Wejście (input):
Micro, Type C: 5V/2A
Wyjście (output):
2xUSB-A, Type C: 5V/2A
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (01) Biały |
| Rozmiar produktu: | 142x70x18mm |
| Pojemność: | 10000mAh |
| Waga: | 237g |
| Materiał: | ABS |
| Podświetlane logo: | Tak |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-C Micro-USB |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-A |
| Moc maksymalna (W): | 10W |
| Opakowanie: | Pudełko kraftowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8507 6000 |