Ładowarka bezprzewodowa z podświetlaną grafiką
Kod: B32-09
Szybka ładowarka 15W do indukcyjnego ładowania bezprzewodowego charakteryzująca się spektakularnym znakowaniem w full colorze wraz z wybiórczym podświetleniem wybranych elementów grafiki. Obudowa została wykonana z naturalnego drewna, co nadaje urządzeniu ekologiczny charakter. Ponadto ładowarka posiada wbudowany kabel o długości 86 cm, który zwija się i chowa do środka urządzenia, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla użytkownika, które zapobiega zagubieniu kabla.
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (09) Naturalny |
| Rozmiar produktu: | 83x83x21mm |
| Waga: | 90g |
| Materiał: | Drzewo klonowe |
| Moc maksymalna (W): | 15W |
| Opakowanie: | Pudełko kraftowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |