Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 208x73x6mm |
| Materiał: | Aluminium, Szkło hartowane |
| Moc maksymalna (W): | 15W |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Grawer (LD) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 208x73x6mm |
| Materiał: | Aluminium, Szkło hartowane |
| Moc maksymalna (W): | 15W |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Grawer (LD) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |