Power Bank OSLO 10000mAh
Kod: S1007-02
Powerbank OSLO o pojemności 10.000mAh pozwoli doładować smartfona, słuchawki bluetooth oraz inne elektroniczne urządzenia. Posiada dwa porty wyjściowe USB co oznacze że możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie. Idealnie prezentuje się z nadrukowanym kolorowym logo.
Input: micro 5V/2A
2x Output: USB 5V/2.1A
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 131x70x15.7mm |
| Pojemność: | 10000mAh |
| Waga: | 196g |
| Materiał: | ABS |
| Rodzaj złącza (wejście): | Micro-USB |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-A |
| Moc maksymalna (W): | 10W |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Full color UV (FC2) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8507 6000 |