Kabel USB 3w1 z podświetlanym logo ZIGGY
Kod: BC650-06
Dostępne kolory kabla: czarny (inne kolory kabla dostępne od 2000 szt.)
Standardowe kolory końcówek: szary, niebieski, czerwony, żółty, pomarańczowy, zielony
(istnieje możliwość wyprodukowania końcówek w kolorze indywidualnym od 100 szt.)
Minimalna ilość zamówienia: 100 szt
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (06) Żółty |
| Rozmiar produktu: | 120cm |
| Waga: | 24g |
| Materiał: | ABS, Nylon |
| Prąd ładowania: | 2.4A |
| Funkcje: | Ładowanie |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-A |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-C Lightning Micro-USB |
| Opakowanie: | Woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Grawer (LM) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |