Kabel USB 3w1 z podświetlanym logo ZIGGY
Kod: BC650-03
Dostępne kolory kabla: czarny (inne kolory kabla dostępne od 2000 szt.)
Standardowe kolory końcówek: szary, niebieski, czerwony, żółty, pomarańczowy, zielony
(istnieje możliwość wyprodukowania końcówek w kolorze indywidualnym od 100 szt.)
Minimalna ilość zamówienia: 100 szt
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (03) Czerwony |
| Rozmiar produktu: | 120cm |
| Waga: | 24g |
| Materiał: | ABS, Nylon |
| Prąd ładowania: | 2.4A |
| Końcówki: | micro USB, type-C, lightning |
| Funkcje: | Ładowanie |
| Opakowanie: | Woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Grawer (LM) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |