Multikabel USB 3w1 bambusowy RECTANGLO
Kod: BC407-09
Ekologiczny kabel USB w formie breloka z funkcją jednoczesnego ładowania 3 urządzeń z różnymi końcówkami microUSB, type-C i lightning. Produkt wykonano z przyjaznych dla środowiska materiałów. Odpowiedni do wykonania grawerowanego logo.
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (09) Naturalny |
| Rozmiar produktu: | 15,5 cm |
| Waga: | 22 g |
| Materiał: | Bambus, Słoma pszeniczna |
| Prąd ładowania: | 2.1A |
| Eco: | Tak |
| Funkcje: | Ładowanie |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-A |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-C Lightning Micro-USB |
| Opakowanie: | Biodegradowalny woreczek kukurydziany |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Grawer (LM) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |