Ładowarka bezprzewodowa 15W RITMO
Kod: W004-03
Cienka okrągła ładowarka bezprzewodowa Ritmo z funkcją szybkiego ładowania 15W. Wypsażona jest w subtelny wskaźnik LED, który w trakcie ładowania telefonu zmienia kolor podświetlenia na niebieski powoli pulsując. Ładowarka posiada duże pole nadruku umożliwiające nadruk na całej powierzchni z przodu.
Wejście (input): 5V/2A, 9V/2A
Ładowanie bezprzewodowe (opcjonalnie): 10W / 15W
Efektywność ładowania: ≤75%
Odległość ładowania: ≤8mm
Dostępne kolory: czarny, biały, czerwony, złoty
Wymiary: 98*98*6,5mm
Waga: 58g
Materiał: ABS+aluminium
Opakowanie: Pudełko kartonowe z wieczkiem
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (03) Czerwony |
| Rozmiar produktu: | 98*98*6.5mm |
| Waga: | 58g |
| Materiał: | Aluminium, Plastik |
| Moc maksymalna (W): | 15W |
| Opakowanie: | Gift box |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Grawer (LM) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |