Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 99*89*89mm |
| Materiał: | ABS, Silikon |
| Podświetlane logo: | Tak |
| Moc maksymalna (W): | 5W |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 99*89*89mm |
| Materiał: | ABS, Silikon |
| Podświetlane logo: | Tak |
| Moc maksymalna (W): | 5W |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |