Wodoodporny głośnik bluetooth MEMPHIS
Kod: 0190-02
MEMPHIS to wysokiej jakości głośnik bluetooth o dużej mocy 5W w zestawie z karabińczykiem umożliwiającym przymocowanie głośnika np. do plecaka w czasie wędrówki. Głośnik dostępny jest w 2 wariantach wodoodporności IPX5 oraz IPX7, co umożliwia jego użytkowanie również na zewnątrz, bez ryzyka uszkodzenia w czasie deszczu. Grawer logo możliwy do wykonania na górze głośnika.
Wersja Bluetooth: 5.2
Zasięg: 10 metrów
Wbudowany akumulator: 1800mAh
Czas pracy: do 4 godzin
Głęboki bass
Pasmo przenoszenia: 100 Hz-18 000 Hz
Moc głośnika: 5W 4Ω
Minimalna ilość zamówienia 100 szt.
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 80x80x100mm |
| Waga: | 120g |
| Materiał: | Metal, Plastik |
| Moc maksymalna (W): | 5W |
| Opakowanie: | Biały kartonik |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8518 2100 |