Głośnik z podświetlanym logo z 3 stron
Kod: M23PL-02
Głośnik bluetooth miniaturowych rozmiarów i dużej mocy 3W. Produkt można oznakować podświetlanym logo z 3 stron głośnika.
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 41x41x46mm |
| Waga: | 68g |
| Materiał: | Plastik |
| Podświetlane logo: | Tak |
| Moc maksymalna (W): | 3W |
| Opakowanie: | Biały kartonik |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8518 2100 |