Pamięć USB Ekologiczna 1-128GB
Kod: US434-10
Designerska pamięć USB łącząca naturalne drewno i elegancki metal to prestiżowy gadżet reklamowy. Dostępna w trzech wariantach drewna, idealnie wpisuje się w trend ekologicznych rozwiązań. Pendrive z nadrukiem lub grawerem logo, dostępny w pojemnościach od 1 do 128GB, świetnie sprawdzi się jako prezent dla klientów i partnerów biznesowych.
Zapytaj o produktSpecyfikacja techniczna
| Kolor: | (10) Brązowy |
| Rozmiar produktu: | 65x15x4.5mm |
| Pojemność: | 1-128GB |
| Waga: | 9g |
| Materiał: | Drewno, Metal |
| Eco: | Tak |
| Opakowanie: | Biały kartonik |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8523 5110 |