Kabel bransoletka z końcówką 2w1
Kod: BC903-04
Kabel z końcówką 2w1 (lightning + micro) w formie bransoletki na rękę. Przydatny i praktyczny gadżet reklamowy z logo który masz zawsze na ręce.
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (04) Niebieski |
| Rozmiar produktu: | 23cm |
| Waga: | 6g |
| Materiał: | ABS, TPE |
| Prąd ładowania: | 1.5-2A |
| Funkcje: | Ładowanie + transfer danych |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-C |
| Rodzaj złącza (wyjście): | 2w1 (Lightning + Micro) |
| Opakowanie: | Woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Full color UV (FC1) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |