Multikabel ECO 4w1
Kod: BC402E-09
Ekologiczny multikabel z czterema końcówkami do ładowania różnego rodzaju urządzeń.
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (09) Naturalny |
| Rozmiar produktu: | 14,5cm |
| Waga: | 16g |
| Materiał: | Słoma pszeniczna |
| Prąd ładowania: | 2.1A |
| Eco: | Tak |
| Funkcje: | Ładowanie |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-A |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-C Lightning Micro-USB |
| Opakowanie: | Woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |