Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (04) Niebieski |
| Rozmiar produktu: | 100cm |
| Waga: | 24g |
| Materiał: | Aluminium, Nylon |
| Prąd ładowania: | 3A |
| Magnetyczny: | Tak |
| Końcówki: | micro USB, type-C, lightning |
| Funkcje: | Ładowanie + transfer danych |
| Opakowanie: | Woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Grawer (LM) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |