Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 46x46x23,5mm |
| Waga: | 24,5g |
| Materiał: | Plastik |
| Opakowanie: | Pudełko z okienkiem |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Full color UV (FC1) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8518 3095 |
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 46x46x23,5mm |
| Waga: | 24,5g |
| Materiał: | Plastik |
| Opakowanie: | Pudełko z okienkiem |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Full color UV (FC1) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8518 3095 |