Powerbank AMSTERDAM z wbudowanymi kablami 5000mAh
Kod: S056T-01
Wejście (Input):
Port Type-C: 5V/2A
4x Wyjście (Output):
Kabel Type-C: 5V/2A
Kabel Lightning: 5V/2A
Port USB: 5V/2A
Port Type-C: 5V/2A
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (01) Biały |
| Rozmiar produktu: | 104.8x63.6x13.1mm |
| Pojemność: | 5000mAh |
| Materiał: | ABS |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-C |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-A USB-C Wbudowany kabel USB-C Wbudowany kabel Lightning |
| Moc maksymalna (W): | 10W |
| Wbudowane kable: | Tak |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Full color UV (FC2) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8507 6000 |