Mini powerbank z wbudowanym kablem 5000mAh
Kod: S103-04
Mini power bank to ultralekki i kompaktowy gadżet o masie zaledwie 96 gramów, który oferuje wygodne i wszechstronne ładowanie dzięki wbudowanemu kablowi USB-C, wtyczce lightning oraz praktycznej funkcji stojaka na telefon, umożliwiając wygodne korzystanie z urządzenia podczas procesu ładowania. Dodatkowo, wbudowany wyświetlacz LED oraz możliwość wielu zastosowań, sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodnej i przenośnej energii na co dzień.
Wejście (input): Type-C 5V/2A(max)
Wyjście (output): Type-C 5V/2.1A, Lightning 5V/1.5A
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (04) Niebieski |
| Pojemność: | 5000mAh |
| Waga: | 96g |
| Materiał: | Plastik |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-C |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-C Wbudowany kabel Lightning |
| Moc maksymalna (W): | 10W |
| Wbudowane kable: | Tak |
| Wyświetlacz LED: | Tak |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Full color UV (FC2) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8507 6000 |