Power bank z szybkim ładowaniem 22.5W CAMBRIDGE 10000mAh
Kod: S1029-02
Powerbank CAMBRIDGE to praktyczne i nowoczesne urządzenie, które zapewnia niezawodne mobilne ładowanie. Wyposażony w wyświetlacz LED, umożliwia łatwe monitorowanie poziomu naładowania. Dodatkowo, istnieje możliwość nadruku logo, aby spersonalizować powerbank według własnych preferencji. Dwa wbudowane kable oraz szybkie ładowanie o mocy 22.5W zapewniają wygodę i efektywność podczas ładowania różnych urządzeń.
2x Wejście (input):
Port lightning & USB-C 5V/2A, 9V/2A (18W)
3x Wyjście (output):
Port USB & kabel USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 5V/4A, 4.5V/5A, 5V/4.5A (22.5W)
Kabel lightning: 5V/2A, 9V/2.22A (PD 20W)
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 129x70x17mm |
| Pojemność: | 10000mAh |
| Materiał: | ABS, PC |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-C Lightning |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-A Wbudowany kabel USB-C Wbudowany kabel Lightning |
| Moc maksymalna (W): | 22.5W |
| Wbudowane kable: | Tak |
| Wyświetlacz LED: | Tak |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Full color UV (FC2) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8507 6000 |