Ekologiczny kabel USB GUYANA SQUARE z podświetlanym logo
Kod: RCC04-02
Ekologiczny i elegancki kabel ładujący USB z białym podświetlanym logo. Kabel posiada podwójne złącze wejściowe USB + Type-C oraz 3 końcówki ładujące microUSB, lightning i Type-C. Pozwala na ładowanie urządzeń prądem do 2.4A. Jego przewody zostały oplecione recyklingowanym materiałem rPET, czyli poliestrem wytworzonym ze zużytych plastikowych butelek po napojach a karbonizowana bambusowa obudowa w połączeniu z wbudowanym subtelnym karabińczykiem uszlachetnia jego ekologiczny charakter. Produkt standardowo pakowany jest w 100% biodegradowalny strunowy woreczek kukurydziany.
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (02) Czarny |
| Rozmiar produktu: | 15cm |
| Waga: | 28g |
| Materiał: | Bambus, RPET |
| Prąd ładowania: | 2.4A |
| Eco: | Tak |
| Podświetlane logo: | Tak |
| Końcówki: | micro USB, type-C, lightning |
| Funkcje: | Ładowanie |
| Opakowanie: | Biodegradowalny woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Grawer (LM) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |