Kabel TRIPLE COMBO z transferem danych i szybkim ładowaniem 60W
Kod: BC620-03
Klasyczny kabel USB w oplocie nylonowym o wysokich parametrach i uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki podwójnej końcówce wejściowej TypeC + USB oraz potrójnemu złączu wyjściowemu typeC/microUSB/lightning kabel może być użyty do bardzo wielu współczesnych urządzeń elektronicznych. Przewód umożliwia nie tylko szybkie ładowanie w standardzie PD (do 60W 3A dla Type-C), ale również transmisję danych (USB2.0 480 mb/s). Produkt dostępny w 5 kolorach. Na produkcie logo wykonujemy techniką graweru.
Końcówki wejściowe: TypeC + USB
Końcówki wyjściowe: typeC/microUSB/lightning
Materiał: oplot nylonowy + aluminium
Prąd ładowania: PD 60W 3A (max) dla Type-C
Funkcje: ładowanie + transfer danych
Maksymalna szybkość transmisji: USB2.0 480 mb/s
Długość: 1m
Dostępne kolory: czarny, czerwony, niebieski, srebrny, pomarańczowy
Minimalna ilość zamówienia: 100 szt
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (03) Czerwony |
| Rozmiar produktu: | 100cm |
| Waga: | 30g |
| Materiał: | Aluminium, Nylon |
| Prąd ładowania: | 3A (PD60W) |
| Końcówki: | micro USB, type-C, lightning |
| Funkcje: | Ładowanie + transfer danych |
| Opakowanie: | Woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Grawer (LM) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |