Powerbank z wbudowanymi kablami 4w1 WARSAW 10K 10000mAh
Kod: P1-10-01
4 wbudowane kable
Bezprzewodowe ładowanie 5W
Cyfrowy wyświetlacz
Ładowanie kilku urządzeń jednocześnie
2x Wejście (Input):
Wbudowany kabel USB: 5V/2.1A
Port Type-C: 5V/2A
4x Wyjście (Output):
Kabel lightning: 5V/2.1A
Kabel Type-C: 5V/2A
Kabel micro: 5V/2.1A
Port USB: 5V/2.4A
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (01) Biały |
| Rozmiar produktu: | 155x74x20mm |
| Pojemność: | 10000mAh |
| Waga: | 245g |
| Materiał: | ABS, PC |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-C Wbudowany kabel USB-A |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-A Wbudowany kabel USB-C Wbudowany kabel Lightning Wbudowany kabel Micro |
| Moc maksymalna (W): | 12W |
| Wbudowane kable: | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Opakowanie: | Kolorowe pudełko kartonowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Full color UV (FC2) Grawer (LD) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8507 6000 |