Multikabel USB bambusowy 3w1 do ładowania CIRCLO
Kod: BC406-09
Ekologiczny multikabel typu ośmiorniczka z trzeba wyjściowymi końcówkami ładującymi microUSB, Type-C i lightning. Przewody zostały wykonane z przyjaznego dla środowiska biodegradowalnego plastiku a główka kabla z drewna bambusowego. Produkt pakowany w biodegradowalny woreczek kukurydziany.
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (09) Naturalny |
| Rozmiar produktu: | 16 cm |
| Waga: | 22 g |
| Materiał: | Bambus, Słoma pszeniczna |
| Prąd ładowania: | 2.1A |
| Eco: | Tak |
| Końcówki: | Micro USB, Type-C, Lightning |
| Funkcje: | Ładowanie |
| Opakowanie: | Biodegradowalny woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Grawer (LM) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |