Multikabel USB 3w1 brelok MADAM
Kod: BC403-01
Kabel USB 3w1 brelok z wygodnym karabińczykiem dzięki czemu przczepisz go do plecaka, torebki, kluczy itp. Multikabel umożliwia ładowanie do trzech urządzeń jednocześnie, wykonany został z trwałych i wytrzymałych materiałów.
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (01) Biały |
| Rozmiar produktu: | 16,5cm |
| Waga: | 32g |
| Materiał: | ABS, Aluminium, TPE |
| Prąd ładowania: | 1.5-2A |
| Końcówki: | Micro USB, Type-C, Lightning |
| Funkcje: | Ładowanie |
| Opakowanie: | Woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Full color UV (FC1) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |