Kabel USB wielofunkcyjny 6w1 3A ULTRA B
Kod: BC615B-07
Wielofunkcyjny kabel 6w1 ULTRA to uniwersalny przewód o długości 1 metra kompatybilny z większością współczesnych smartfonów i drobnych urządzeń elektronicznych. Kabel posiada 2 końcówki wejściowe USB typu A i typ-C oraz trzy końcówki wyjściowe: typeC i 2w1 (microUSB & lightning). Kabel umożliwia szybkie ładowanie urządzeń (20V/3A max) oraz szybki transfer danych USB3.0 480Mbps. Produkt dostępny jest w 7 kolorach, a na jago końcówce istnieje możliwość wygrawerowania logo klienta, dlatego można potraktować go jako kabel reklamowy z szybkim ładowaniem i transferem danych. Dostępny również z inną końcówką wersjaULTRA
Kabel umożliwia także połączenie dwóch telefonów w celu doładowania lub transmisji danych pomiędzy urządzeniami.
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (07) Szary |
| Rozmiar produktu: | 100cm |
| Waga: | 40g |
| Materiał: | ABS, Aluminium, Nylon |
| Prąd ładowania: | 3A (PD60W) |
| Końcówki: | micro USB, type-C, lightning |
| Funkcje: | Ładowanie + transfer danych |
| Opakowanie: | Woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Grawer (LM) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |