Power Bank KOPENHAGEN ładowarka bezprzewodowa 10000mAh
Kod: S076B-01
Funkcjonalny powerbank z wbudowanym kablem 3w1, bezprzewodowym ładowaniem, wyświetlaczem LED, dwoma portami wejściowymi Type-C & Micro oraz dwoma portami USB wyjściowymi. Urządzenie obsługuje funkcję szybkiego ładowania w obu kierunkach dzięki czemu szybko naładujesz swoje urządzenie oraz powerbank.
Ilość wejść 2: Type-C & Micro 5V/2.1A
Wyjście USB 1: 5V/1A
Wyjście USB 2: 5V/2.4A
Moc wyjściowa kabel 3w1: 5V/2.4A
Ładowanie bezprzewodowe: 5W (5V/1A
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (01) Biały |
| Rozmiar produktu: | 137x72.8x15.5mm |
| Pojemność: | 10000mAh |
| Waga: | 183g |
| Materiał: | Plastik, Silikon |
| Rodzaj złącza (wejście): | USB-C Micro-USB |
| Rodzaj złącza (wyjście): | USB-A 2w1 (Lightning + Micro) Wbudowany kabel USB-C |
| Moc maksymalna (W): | 12W |
| Wbudowane kable: | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Wyświetlacz LED: | Tak |
| Opakowanie: | Eleganckie pudełko prezentowe |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Full color UV (FC2) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8507 6000 |