Mini dysk PSSD USB 3.1 z szybkim transferem danych 64-256GB
Kod: CK-016-08
Nowoczesny mini dysk PSSD USB 3.1 to niezwykle szybki i kompaktowy nośnik danych, który doskonale sprawdzi się w biznesie. Szybki transfer danych i solidna konstrukcja czynią z niego praktyczny gadżet reklamowy. Możliwość personalizacji logo firmy oraz wybór pojemności od 64 do 256GB sprawiają, że to doskonały upominek reklamowy.
Super szybki, ultracienki, trwały i odporny przenośny dysk PSSD
64GB zapis 70MB/s, odczyt 150MB/s
128GB zapis 110MB/s, odczyt 180MB/s
256GB zapis 110MB/s, odczyt 180MB/s
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (08) Srebrny |
| Rozmiar produktu: | 80x41x10mm |
| Pojemność: | 64-256GB |
| Waga: | 33g |
| Materiał: | Aluminium |
| Interfejs typu C: | Tak |
| Opakowanie: | Etui z suwakiem |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8523 5110 |