Chowany kabel USB 3w1 MILAN
Kod: BC501-16
Dzięki temu gadżetowi nie musisz już nosić 3 różnych kabli do ładowania. Wystarczy Ci jeden zwijany kabel 3w1 z końcówkami microUSB, lightning, type-C które będą pasowały do większości telefonów na rynku. Kabel dostępny w wielu kolorach, z możliwością graweru lub naklejki z logo.
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (16) Złoty |
| Rozmiar produktu: | 100cm |
| Waga: | 42g |
| Materiał: | ABS, TPE |
| Prąd ładowania: | 1.5-2.1A |
| Końcówki: | micro USB, type-C, lightning |
| Funkcje: | Ładowanie |
| Opakowanie: | Woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |