Kabel brelok 4w1 OTG NEXT
Kod: BC702-14
Innowacyjny kabel OTG 4w1 brelok o uniwersalnym zastosowaniu z funkcją ładowania i transferu danych. Dzięki niewielkim wymiarom możesz przypiąć go do kluczy, torby, plecaka lub po prostu wziąć go do kieszeni. Wyposażony we wszystkie nowoczesne końcówki do urządzeń mobilnych (micro USB+lightning+Type-C)
Specyfikacja techniczna
| Kolor: | (14) Pomarańczowy |
| Rozmiar produktu: | 14cm |
| Waga: | 11g |
| Materiał: | ABS, TPE |
| Prąd ładowania: | 3A |
| Końcówki: | 2w1 (microUSB+lightning), 2x type-C, USB |
| Funkcje: | Ładowanie + transfer danych + brelok |
| Opakowanie: | Woreczek strunowy |
| Ilość w opakowaniu: | małe 1 |
| Znakowanie: | Full color UV (FC1) |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Numer celny: | 8544 4290 |